Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2018

Генеральна прокуратура України відстояла в суді інтереси держави в особі державного підприємства «Держекоінвест»

       

Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді інтереси держави, порушені внаслідок безпідставного стягнення з державного підприємства «Держекоінвест» 53 млн грн заборгованості за договором про закупівлю на користь комерційної структури.

Рішенням господарського суду м. Києва в позові відмовлено.

Не полишаючи намірів безпідставно стягнути згадані кошти, товариство оскаржило рішення суду до апеляційної інстанції.

Постановою Київського апеляційного господарського суду частково задоволено позов комерційної структури про стягнення заборгованості з ДП «Держекоінвест» у сумі понад 53 млн грн з огляду на доведеність фактичного виконання зобов’язання з виконання робіт в АРК та нездійснення оплати їх ДП «Держекоінвест».

Вказані обставини стали підставою для вступу органів прокуратури у розгляд цієї справи шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду.

Верховний Суд 11.04.2018 скасував рішення господарських судів та направив справу на новий судовий розгляд до господарського суду м. Києва, врахувавши неналежне виконання робіт та особливості умов договору щодо проведення розрахунку за державні кошти, а також погодився з доводами прокурора про наявність ознак фіктивності договору про закупівлю та відсутність підстав для стягнення коштів за ним.

Таким чином, Генеральною прокуратурою України вжито ефективних заходів, спрямованих на запобігання безпідставному стягненню з державного підприємства коштів на суму понад 53 млн грн.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 480