Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.04.2018

Заступника начальника з наземних служб Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету затримано під час отримання хабара

      

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками Управління захисту економіки у Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України 06.04.2018 в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вимагання неправомірної вигоди, на хабарництві викрито заступника начальника з наземних служб Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

Досудовим розслідуванням установлено, що вказаний посадовець вимагав неправомірну вигоду в розмірі 18 тис грн за надання дозволу на встановлення двох кофе-машин на території навчального закладу.

Під час одержання другої частини хабара в сумі 9 тис грн його затримано в порядку ст.208 КПК України.

У той же день військовою прокуратурою гарнізону затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Досудове розслідування триває.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 248