Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.04.2018

Громадянина України засуджено до 5 років позбавлення волі за участь у діяльності терористичної організації

     

За результатами судового розгляду матеріалів кримінального провадження за обвинуваченням громадянина України Д. Купріяна, направленого до суду Генеральною прокуратурою України, останнього визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Досудове розслідування проведено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.

Вказана особа обвинувачувався у тому, що з червня по вересень 2014 року, знаходячись на території Донецької області, яка контролювалася терористичною організацією «ДНР», поділяючи політичні погляди членів терористичної організації «ДНР», її мету та усвідомлюючи протиправний характер діяльності цієї терористичної організації, став членом вищевказаної терористичної організації та займаючи посаду так званого «начальника служби тилу «ДНР» і виконуючи вказівки так званого «Міністра оборони ДНР», громадянина Російської Федерації  І.Гіркіна брав активну участь у діяльності зазначеної терористичної організації, а також сприяв її діяльності.

Зазначений вирок суду залишено у силі ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 04.04.2018, винесеною за результатами розгляду апеляційних скарг обвинуваченого та його захисника.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 495