Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.04.2018

На судно «Норд» накладено арешт, його капітану повідомлено про підозру

                               

30 березня 2018 року Херсонським міським судом Херсонської області задоволено, погоджене прокурором Автономної Республіки Крим, клопотання слідчого Головного управління Служби безпеки України в АРК про накладення арешту на судно «Норд».

Зазначене судно, яке порушило порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, було затримане 25 березня 2018 року в акваторії Азовського моря співробітниками Державної прикордонної служби України.

Ухвалою суду на судно накладено арешт шляхом заборони розпорядження та користування ним у будь-який спосіб.

Також 31 березня 2018 року громадянину України, капітану судна «Норд» оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332-1 КК України (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї), за вчинення якого передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

«Особи, які порушують українське законодавство, здійснюючи незаконні заходи і виходи морськими суднами в закриті порти Криму, притягуватимуться до передбаченої відповідальності. Упевнений, цей факт стане попередженням для інших капітанів та судновласників», - прокоментував прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.


За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим

кількість переглядів: 768