Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.03.2018

Прокуратура оголосила підозру посадовцю та 6 медсестрам лікарні «Охматдит» у привласненні лікарських засобів на суму близько 8 млн грн

                                        

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №10 оголошено про підозру 7 працівникам Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України за фактами привласнення лікарських засобів в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що завідувач аптечним складом НДСЛ шляхом зловживання своїм службовим становищем у період з 2012 по 2015 роки привласнювала лікарські засоби під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн.

Крім того, в рамках вказаного кримінального провадження місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 6 старшим медичним сестрам відділень НДСЛ «Охматдит», які, будучи матеріально відповідальними особами та наділеними повноваженнями щодо можливості отримання, зберігання та контролю препаратів, обернули на власну користь лікарські засоби на загальну суму близько 5 млн грн.

За результатами досудового розслідування завідувачу аптечним складом НДСЛ «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Шістьом старшим медичним сестрам відділень НДСЛ «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2,3,4 ст. 191 КК України, та вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Досудове слідство триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 1223