Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.03.2018

Депутату Горлівської міської ради повідомлено про підозру

       

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України Головним слідчим управлінням Служби безпеки України у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 КК України 08.03.2018 припинено злочинну діяльність депутата Горлівської міської ради, який організував протиправну схему зі сприяння діяльності незаконного збройного формування терористичної організації «ДНР», шляхом постачання продуктів харчування та інших товарів першого вжитку.

За результатами проведених обшуків за місцем проживання вказаної особи та її близьких родичів виявлено та вилучено документацію, мобільні телефони, планшети і ноутбуки, на яких міститься інформація щодо сприяння терористичній організації «ДНР», та грошові кошти отримані від протиправної діяльності.

Вказаній особі 08.03.2018 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Шевченківським районним судом м. Києва 10.03.2018 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без альтернативи внесення застави.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 514