Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.03.2018

Військові прокурори Центрального регіону України затримали керівника Державної фіскальної служби Деснянського району столиці

    

12.03.2018 військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно із слідчими Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області та оперативними працівниками цього ж Управління під час одержання хабара затримано виконувача обов’язків заступника начальника ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києві.

Установлено, що вказана службова особа одержала від представника однієї з фізичних осіб-підприємців неправомірну вигоду у розмірі 5 тис грн та 1 000 доларів США за зміну умов оподаткування суб’єкта підприємницької діяльності, надання відповідного витягу, а також за видачу представнику ФОП довідок про відсутність заборгованостей зі сплати податків.

Наразі готуються повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу та про відсторонення від займаної посади.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1184