Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.03.2018

Затримано групу осіб, яка займалася збутом наркотичних засобів

      

Головним слідчим управлінням Нацполіції України за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Так, установлено, що організована група осіб, розподіливши злочинні обов'язки, підшукали канали надходження в особливо великих розмірах наркотичних засобів, психотропних речовин та, в порушення вимог законодавства Україн, вчиняла дії пов'язані з незаконним придбанням, перевезенням, зберіганням з метою збуту, а також незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин.

В результаті проведення слідчих (розшукових) дій у ще одного з членів організованої групи вилучено порошкоподібну речовину білого кольору (трамадол) вагою 5 кг. За місцем мешкання останнього проведено обшук, в ході якого виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 4 тис євро, 3 полімерні пакети з порошкоподібною кристалічною речовиною білого кольору.

Також, реалізовуючи розроблений план документування злочинної діяльності, одночасно проведено 13 обшуків. Під час проведення одного з них в дачному будинку ще одного з членів організованої групи, раніше судимого за збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах, виявлено та вилучено 141 кг порошкоподібної речовини білого кольору, яка, а відповідно до висновків судової експертизи виявилась трамадолом. Орієнтовна вартість вилучених наркотичних засобів на «чорному» ринку становить понад 10 млн грн.

05.03.2018 вищевказаних осіб затримано на підставі п. 2 ч. 1 ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України.

Довідково: покарання за яке передбачено у вигляді позбавлення волі строком від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 512