Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.03.2018

Генпрокуратурою повідомлено про підозру заступнику начальника одного із відділень Солом’янського управління поліції

      

За результатами досудового розслідування кримінального провадження Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, повідомлено про підозру заступнику начальника одного із відділень Солом’янського Управління поліції Головного управління Нацполіції в м. Києві у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Як встановлено органом досудового розслідування, заступник начальника одного із відділень Солом’янського УП ГУ НП в м. Києві за попередньою змовою зі своїм начальником, за посередництва адвоката, одержали від іноземних громадян неправомірну вигоду для себе за вплив на слідчого щодо повернення іноземцям особистих документів, вилучених правоохоронцями, та закриття кримінального провадження, розслідування якого здійснювалось слідчими Солом’янського УП ГУ НП в м. Києві.

На даний час, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування наразі триває.

Довідково: санкцією статі (ч. 2 ст. 369-2 КК України), що інкримінується підозрюваному, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 255