Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.03.2018

Генпрокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного з керівників відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Нацполіції України в Миколаївській області

     

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою начальника відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області у зловживанні впливом, тобто одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Як установлено слідством, вищевказана службова особа будучи не наділеною повноваженнями підписувати дозволи на носіння та зберігання травматичної чи нарізної зброї та маючи повноваження вносити керівництву пропозиції щодо видачі та анулювання відповідно до законодавства вказаних дозволів, отримала від підлеглих працівників неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму 45000 гривень за вплив на прийняття заступником начальника ГУ НП в Миколаївській області та начальником УПД ГУ НП в Миколаївській області рішення у формі прискореного підписання дозволів на носіння та зберігання травматичної чи нарізної зброї.

Нагадаємо, зловмисника затримано 19.09.2017 в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання неправомірної вигоди.

За результатами досудового розслідування 05.03.2018 прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості щодо начальника відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області скеровано до Центрального районного суду м. Миколаєва за ч. 2 ст. 369-2 КК України для розгляд по суті.

Довідково: санкцією статті, що інкримінується обвинуваченому, передбачено покарання у виді караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 389