Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.02.2018

За контрабанду наркотиків до 10 років позбавлення волі засуджено громадянина України

     

Вироком Святошинського районного суду м. Києва від 19.02.2018 громадянина України засуджено за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів), ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 3 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Вказану особу визнано винною у тому, що за попередньою змовою з особами, у тому числі, які перебували на території Королівства Нідерландів, у листопаді 2013 року здійснив переміщення з території вищезазначеної країни через митний кордон України з приховуванням від митного контролю наркотичного засобу кокаїну в особливо великих розмірах, як з метою його подальшого збуту, так і для його особистого вживання.

Вказаній особі судом призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі із конфіскацією половини майна та наркотичного засобу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою України та досудове розслідування проводилось Головним слідчим управлінням СБУ.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 5073