Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.02.2018

На Полтавщині знешкоджено злочинне угруповання, організатором якого є депутат Миргородської міської ради

                          

Завдяки ефективному процесуальному керівництву прокуратури та проведеному комплексу негласних слідчих заходів правоохоронними органами Полтавської області знешкоджено злочинне угруповання, до складу якого входило чотири особи, організатором якого є депутат Миргородської міської ради Полтавської області.

Так, на початку липня 2017 року на ґрунті особистих неприязних стосунків, що виникли через розбіжності в політичних поглядах щодо соціально-економічного розвитку міста, учасниками організованої групи заподіяно тілесні ушкодження депутатові Миргородської міської ради 7 скликання О.Супруненку, від яких він помер.

Трьох злочинців затримано та їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Одного із злочинців у зв’язку з переховуванням від органів досудового розслідування оголошено у розшук.

Їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або таке, що спричинило смерть потерпілого) та їм загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на десять років.

Наразі досудове розслідування завершено та 31.01.2018 обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 227