Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.01.2018

Генпрокуратура оголосила про підозру С. Арбузову, голові правління ВАТ «Вернум Банк» та громадянину України за співучасть у злочинній організації під керівництвом екс-Президента України В. Януковича

      

У вівторок, 30.01.2018, Генеральною прокуратурою України колишньому першому віце-прем’єр міністру України С. Арбузову, а також власнику і голові правління ВАТ «Вернум Банк» та громадянину України оголошено про підозру за ч.1 ст.255 (створення злочинної організації) ; ч.4 ст.28, ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ч.4 ст.28, ч.1 ст. 366 (службове підроблення); ч.4 ст.28, ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України за фактами співучасті у злочинній організації під керівництвом колишнього Президента України В. Януковича та злочинах, які ця організація вчиняла.

Зокрема, вказані особи підозрюється у заволодінні спільно з іншими учасниками злочинної організації грошовими коштами ДАТ «Чорноморнафтогаз» у сумі 3,2 млрд грн при здійсненні закупівлі двох самопідіймальних бурових установок В312 та В319 та їх легалізацію через підконтрольні компанії.

Власника і голову правління ВАТ «Вернум Банк» та громадянина України затримано в порядку ст.208 КПК України та наразі їм обирається запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Колишній перший віце-прем’єр міністр України С. Арбузов оголошений у розшук.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 219