Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.01.2018

Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього судді Солом’янського районного суду м. Києва

                                        

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно з детективами НАБУ, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього судді Солом’янського районного суду м. Києва у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайстві), вчиненому в особливо великих розмірах за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України.

Як встановлено слідством, «служитель Феміди» 26.01.2017 отримав від особи грошові кошти в розмірі 22 тис доларів США за начебто вирішення ним через заступника Міністра юстиції України питання щодо зняття існуючих обтяжень в інтересах останнього з об’єктів нерухомості шляхом виключення інформації про їх обтяження з державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, не маючи на меті фактично вчиняти такі дії.

Генеральною прокуратурою України, відповідно до ст. 290 КПК України, письмово повідомлено підозрюваного та його захисників у кримінальному провадженні про завершення досудового розслідування та надано доступ до його матеріалів, якими володіє сторона обвинувачення.

За результатами відкриття прокурором матеріалів досудового розслідування підозрюваному та його захисникам буде вручено обвинувальний акт, який найближчим часом спрямується на розгляд до суду.

Довідково: санкцією статті, що інкримінується підозрюваному, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1703