Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.12.2017

Затримано учасника терористичної організації «ЛНР», причетного до незаконного утримання полонених українських військовослужбовців

      

28.12.2017 співробітниками Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, за дорученням Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, на території Луганської області затримано громадянина України, який підозрюється у тому, що він у 2014 році брав участь у терористичній організації «ЛНР», де на «посаді помічника ватажка незаконного збройного формування «РИМ» вів бойові дії проти підрозділів Збройних Сил України та інших підрозділів, залучених до проведення АТО. Також вказана особа підозрюється у незаконному утриманні, конвоюванні та проведенні допитів полонених українських військовослужбовців.

Того ж дня зазначеній особі вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) та ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни) КК України.

Наразі слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва розглядається клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинення інкримінованих вказаному громадянину злочинів Кримінальним кодексом України передбачене максимальне покарання у виді позбавлення волі строком 15 років з конфіскацію майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 647