Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.12.2017

Генеральною прокуратурою України вчергове зафіксована збройна агресія Російської Федерації та грубе порушення її представниками Женевських конвенцій під час обстрілу селища Новолуганське Донецької області (ФОТО)

       

18 грудня 2017 року, близько 17.00 години, незаконні збройні формування терористичної організації «ДНР» з населеного пункту Горлівка Донецької області, яка їм підконтрольна, здійснили обстріл з реактивних систем залпового вогню «Град» по населеному пункту Новолуганське Донецької області.

На місце події виїхали працівники управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях Генеральної прокуратури України. Проводяться першочергові слідчі дії.

На цей час установлено, що бойовики випустили не менше 40 реактивних снарядів.

Внаслідок обстрілу було поранено 8 людей, серед яких шестеро жінок, один чоловік та одна дитина, які на даний час перебувають в лікувальних закладах.

Також внаслідок такого зухвалого та підступного обстрілу пошкоджено 47 будівель – приватні будинки, дитячий садок, школа та амбулаторія.

Слідчою групою під час огляду місця події в черговий раз виявлено факти присутності Збройних Сил Російської Федерації на тимчасово окупованій території України.

Зокрема після обстрілів знайдено уламки снарядів та реактивних двигунів системи «Град» з маркуваннями, які згідно інформації Міністерства оборони України на озброєнні Збройних Сил України ніколи не перебували.

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 824