Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.12.2017

Прокуратура міста Києва відстояла в апеляційній інстанції право держави на учбово-спортивну базу «Спартак»

      

Постановлене за позовом прокуратури міста Києва рішення суду про повернення у державну власність учбово-спортивної бази «Спартак» вартістю понад 300 млн гривень визнано законним та залишено в силі судом апеляційної інстанції.

Нагадаємо, учбово-спортивна база «Спартак», до складу якої входять спортивний комплекс з трибунами та адмінкорпусом, басейн, готель та інші споруди загальною площею майже 7 тис. кв. м, перебував у віданні організації профспілок СРСР, після розпаду якого був закріплений за Федерацією професійних спілок України. У подальшому на підставі рішення районного суду м. Києва спірне майно перейшло у власність Федерації професійних профспілок України.

Разом з тим встановлено, що відчуження вказаного майна з державної власності відбулося без згоди Фонду державного майна України, а відтак перебуває у володінні Федерації професійних спілок України незаконно.

З огляду на викладене, прокуратура міста Києва пред’явила позов до суду про визнання право власності держави на вказаний спортивний комплекс та витребування його з незаконного володіння.

Судами справа розглядалась неодноразово.

Рішенням господарського суду м. Києва від 25.10.2017 позовні вимоги прокурора визнані законними та задоволені у повному обсязі.

Вказане судове рішення Федерація оскаржила, однак Київський апеляційний господарський суд, заслухавши доводи сторін, підтвердив обґрунтованість вимог прокуратури та відмовив у задоволенні апеляційної скарги, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.


За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 283