Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.11.2017

За результатами проведеної прокуратурою Київської області екстрадиційної перевірки до Французької Республіки екстрадовано громадянина, який перебував у міжнародному розшуку за шахрайство на загальну суму майже 200 млн євро

       

Стосовно громадянина, який перебував у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайських дій на суму 200 млн євро, завершено екстрадаційну перевірку. За її результатами встановлено відсутність перешкод для його видачі французькій стороні.

Нагадаємо, у серпні поточного року правоохоронним органами затримано чоловіка, який розшукувався правоохоронними органами Французької Республіки для відбування покарання за вчинення шахрайства в особливо великих розмірах у складі організованої групи.

Під час проведення екстрадиційної перевірки за клопотанням прокурора слідчим суддею до вказаного громадянина застосовано екстрадиційний арешт, завдяки чому у середу, 22 листопада 2017 року, відбулась його фактична передача представникам правоохоронних органів Франції.

Незважаючи на неодноразові судови тяганини щодо арешту затриманої особи, завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області та Генеральної прокуратури України нівельовано всі спроби зірвати видачу вказаної особи до Французької Республіки для відбування покарання.


За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області
кількість переглядів: 510