Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.11.2017

Генпрокуратура викликає В. Януковича для проведення слідчих дій в якості підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом захоплення державної влади

   

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом захоплення В. Януковичем державної влади, у тому числі шляхом зміни Конституції України та прийняття Конституційним Судом України неправосудних рішень за ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 375 КК України.

У кримінальному провадженні 01.09.2017 року щодо нього складено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 109 КК України.

У зв’язку з неможливістю вручення в день складання повідомлення про підозру, В. Януковичу зазначене повідомлення про підозру направлено на відомі досудовому слідству адреси, тобто у спосіб, передбачений КПК України для вручення повідомлень.

Відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України В. Янукович викликається на 22 листопада 2017 року до старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України для проведення слідчих та інших процесуальних дій в якості підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом захоплення Януковичем В.Ф. державної влади, у тому числі шляхом зміни Конституції України та прийняття Конституційним Судом України неправосудних рішень.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 937