Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.11.2017

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону під час одержання неправомірної вигоди затримано заступника начальника інспекції Держенергонагляду в Миколаївській області

         

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України 08.11.2017 спільно зі співробітниками відділу боротьби з організованою злочинністю та корупцією Управління СБУ в Миколаївській області під час одержання неправомірної вигоди викрито заступника начальника інспекції – начальника відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду в Миколаївській області.

Встановлено, що вказаний посадовець вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 30 тис грн за сприяння у вирішенні питання щодо перегляду комісією Публічного акціонерного товариства «Миколаївобленерго» технічних умов підключення зернового елеватору приватного товариства до постачальника електроенергії та суттєве зменшення суми витрат на енергопостачання.

Безпосередньо під час передачі обумовленої суми хабара посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України затриманій особі готується повідомлення про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 145