Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.10.2017

Делегація Генеральної прокуратури Азербайджанської Республіки відвідала Україну

      

Делегація Генеральної прокуратури Азербайджанської Республіки на чолі з начальником управління міжнародних зв’язків Е.Аліхановим відвідала Україну з робочим візитом.

У рамках візиту 9-10 жовтня 2017 року азербайджанські колеги провели зустріч із заступником Генерального прокурора Є.Єніним та робочі консультації з керівництвом Департаменту міжнародно-правового співробітництва. Учасники детально розглянули актуальні питання двостороннього співробітництва у сфері міжнародної правової допомоги у кримінальних провадженнях та екстрадиції, а також узгодили подальші кроки з оптимізації роботи на даному напрямі.

Окрім цього, проведено зустріч із представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, під час якої обговорено специфіку організації роботи органів кримінальної юстиції обох держав щодо протидії корупції та практичний досвід у цій сфері.

Візит відбувся у дружній атмосфері та засвідчив спільні наміри сторін щодо подальшого розвитку співробітництва між органами прокуратури України та Азербайджанської Республіки.За матеріалами Департаменту
міжнародно-правового співробітництва

 

кількість переглядів: 266