Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.10.2017

За клопотанням Генпрокуратури заступнику керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області обрано запобіжний захід (оновлено)

      

У вівторок, 10 жовтня 2017 року, Печерським районним судом м. Києва задоволено клопотання Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та заступнику керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави у сумі 264 640 грн.

Депутату Одеської обласної ради обрано запобіжний захід тримання під вартою з визначенням розміру застави у сумі 529 280 грн.

Нагадаємо, Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Одеської області за попередньою змовою із депутатом Одеської обласної ради неправомірної вигоди у підприємця.

Вказані особи одержали у директора підприємства неправомірну вигоду в сумі 40 тис доларів США за не перешкоджання здійсненню підприємницькій діяльності, пов’язаної із вирощуванням зернових культур.

Досудове розслідування триває.

Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 452