Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.09.2017

Обшуки, проведені військовою прокуратурою у депутата Київради, здійснюються виключно в рамках розслідування діяльності так званих «податкових майданчиків» і жодним чином не пов’язані з його депутатською чи політичною діяльністю

      

У середу, 13 вересня 2017 року, на території м. Києва та Київської області Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України були проведені слідчі дії в рамках розслідування діяльності так званих «податкових майданчиків» або «програмних підприємств». В ході розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертаційно-транзитних центрів, які входили до складу злочинної організації.

Саме у ході відпрацювання діяльності такого центру, який діяв в межах одного з регіонів держави, відбулися обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, яке використовувалось центром у незаконній діяльності. Один із обшуків відбувся у квартирі депутата Київради. Дана слідча дія жодним чином не пов’язана з його депутатською чи політичною діяльністю.

Також відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України проводяться інші слідчі та процесуальні дії з метою збору доказів.

Довідково: Так звані конвертаційно-транзитні центри організовували та безпосередньо забезпечували функціонування підконтрольних «програмних» підприємств, у тому числі ведення «фіктивного» бухгалтерського обліку, подання податкової та фінансової звітності до органів податкової служби, перерахування доведеного податкового навантаження до державного бюджету, обготівковування та/або перерахування на визначені банківські рахунки грошових коштів, отриманих від суб'єктів господарювання; організацію та реалізацію взаємовідносин з керівництвом суб'єктів господарювання реального сектору економіки, у тому числі щодо оформлення необхідної документації та відомостей для імітації господарських відносин тощо.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 3067