Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.09.2017

Генпрокуратура оскаржила запобіжний захід підозрюваним, причетним до трагічної події у с. Княжичі Київської області

      

Генеральною прокуратурою України проводиться досудове розслідування кримінального провадження за фактом загибелі 04.12.2016 працівників правоохоронних органів в с. Княжичі Київської області.

За результатами розслідування 30.08.2017 колишньому начальнику управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в м. Києві та колишньому заступнику начальника відділу кримінальної поліції Шевченківського Управління поліції Головного управління Нацполіції у м. Києві та інспектору 4-го відділу з проведення спеціальних операцій управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУ НП у м. Києві повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. 1, п. 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 3 ст. 27, п.1, п. 5 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України.

На розгляд Печерського районного суду м. Києва 30.08.2017 внесено клопотання про застосування до всіх підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За результатами розгляду клопотань судом прийнято рішення про обрання всім трьом особам запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Не погоджуючись з цим судовим рішенням, 06.09.2017 прокурором внесено апеляційну скаргу на ухвалу Печерського районного суду про обрання такого запобіжного заходу одному із підозрюваних.

Крім того, в найближчий час будуть внесені апеляційні скарги на обраний судом запобіжний захід двом іншим підозрюваним.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1376