Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.08.2017

В Миколаєві проводяться обшуки в рамках проваджень за фактами заволодіння бюджетними коштами, вимагання, рейдерства, погроз вбивством та вчинення інших тяжких злочинів

      

У вівторок, 29 серпня 2017 року, в Миколаєві прокуратурою Миколаївської області, слідчими та процесуальними керівниками військової прокуратури Південного регіону, Службою безпеки та Національною поліцією в області проводяться слідчі дії, зокрема ряд обшуків, в рамках розслідування кримінальних проваджень за фактами заволодіння бюджетними коштами, вимагання, рейдерства, погроз вбивством та вчинення інших тяжких злочинів.

Також до проведення вказаних заходів залучені працівники спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфи» та спецпідрозділу Нацполіції «КОРДу», а також співробітники правоохоронних органів інших областей. Узгодженість та злагодженість дій правоохоронців при проведенні зазначених заходів забезпечено завдяки прокурорам регіональної та військової прокуратур.

Дозвіл на проведення вказаних слідчих дій надано судом.

Більш детальна інформація щодо вказаних слідчих дій в рамках розслідування кримінальних проваджень буде надана по їх завершенню.


За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 536