Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.08.2017

Вітання Генерального прокурора України Юрія Луценка з нагоди Дня Незалежності України

     

Шановні друзі, колеги!

 

Вітаю з черговою річницею Незалежності України. Щороку ми відзначаємо свято, в якому сконцентрувалися віковічні прагнення сотень поколінь наших пращурів до свободи.

Мільйони патріотів, героїв зазнавали переслідувань, їх карали в тюрмах і сибірських таборах, вони віддавали своє життя за те, щоб ми жили у демократичній незалежній країні, щоб ми могли обирати своє майбутнє, щоб мали змогу впевнено повторити за безсмертним Кобзарем: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля».

Нашому поколінню судилося кров’ю підтвердити ціну нашої Державності, спочатку – під час Революції Гідності, а тепер – захищати державу від агресора.

Попри різні труднощі та численні зовнішні загрози, я несхибно вірю у світле майбутнє нашої країни. Ми безповоротно розірвали імперські пута та рухаємося до європейського успішного майбутнього, де ідеал правової держави та демократичного суспільства зі священним дотриманням прав і свобод людини є найвищою цінністю.

Багато чого в житті країни залежить від нас – нашої наполегливості, професіоналізму, жертовності у захисті законності та справедливості, відстоюванні конституційних засад. На кожному з нас лежить велика відповідальність за майбутнє України. Закликаю бути гідним цього та достойно виконувати свій професійний обов’язок.

Бажаю кожному з Вас оптимізму, щастя, добра та успіху, міцного здоров’я, сімейного затишку, а нам усім – миру і злагоди.

 

Слава Україні!


Генеральний прокурор України                                                                                                 Юрій ЛУЦЕНКО

кількість переглядів: 1800