Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.08.2017

Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру колишнього голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління та Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру колишнього голову Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області у підбурюванні до зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що у вересні - грудні 2012 року голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації, підкупом, що виразились у обіцянках посприяти кар’єрному зросту, схилив виконувача обов’язків голови цієї адміністрації, який вже засуджений вироком Святошинського районного суду м. Києва від 18.11.2016 за ч. 2 ст. 364 КК України, незаконно підписати розпорядження про припинення права постійного користування земельними ділянками одного з державних підприємств та про виділення земельних ділянок у власність ряду підставних осіб, загальною площею 350 га вартістю 373, 9 млн грн, чим спричинив тяжкі наслідки державним інтересам.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 364 КК України (в редакції 2012 року), а саме: підбурювання до зловживання службовим становищем, тобто умисному, в інтересах третіх осіб використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.

Довідково:
санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 572