Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.07.2017

Генпрокуратура отримала дозвіл суду на затримання Л. Черновецького з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу

    

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві.

Колишньому Київському міському голові Л. Черновецькому 14 липня 2017 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Враховуючи, що підозрюваний ухиляється від слідства та його місцезнаходження не відоме, 25.07.2017 отримано дозвіл суду на його затримання з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 263