Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.07.2017

Апеляційний суд залишив у силі постанову суду першої інстанції, якою судно «Sky Moon» та предмет контрабанди відійшли в дохід держави

        

22 червня 2017 року Апеляційний суд Одеської області залишив без змін постанову суду першої інстанції, якою громадянина Сирії, капітана судна «Sky Moon», визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 482 МК України і накладено адміністративне стягнення у виді конфіскації в дохід держави предмету контрабанди (понад 3 000 тон технічної соди) вартістю майже 18,5 млн грн.

Також в дохід держави конфісковано і транспортний засіб – судно «Sky Moon» (прапор – Танзанія), який використано для вчинення правопорушення.

Нагадаємо, що вказане судно було затримано 30 листопада 2016 року поблизу порту Рені Державною прикордонною службою України та Державною Фіскальною Службою в рамках спільної операції з військовою прокуратурою Південного регіону України.
У березня 2017 р. за ініціативою військової прокуратури Південного регіону України до Малиновського районного суду м. Одеси направлено адміністративний протокол, складений Одеською митницею, про порушення митних правил стосовно капітана танзанійського судна “Sky Moon”.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 482 МК України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем) передбачає покарання у виді накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, транспортних засобів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України поза митним контролем.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 240