Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.06.2017

Військова прокуратура сил АТО кваліфікувала підрив автомобіля у Донецькій області, в якому перебували військовослужбовці СБ України, як терорестичний акт

     

27 червня 2017 року близько 19.00 год. по вул. Садовій у с. Іллінівка Костянтинівського району Донецької області невстановленою особою приведено у дію вибуховий пристрій, в результаті детонації якого знищено автомобіль марки Опель Вектра, в якому перебували військовослужбовці СБ України, а також місцевий житель.

У результаті вибуху один військовослужбовець Служби безпеки України загинув на місці події, іншим двом, а також місцевому жителю заподіяні тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

На даний час потерпілих госпіталізовано до медичного закладу. Після надання їм невідкладної медичної допомоги, стабілізації їх стану здоров’я, за їх безпосередньої участі буде проведений комплекс необхідних слідчих та процесуальних дій.

Наведені обставини кваліфіковано як терористичний акт, що призвів до загибелі людини та заподіяння інших тяжких наслідків за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 258 КК України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура сил АТО.

З метою повного з’ясування обставин злочину призначено комплекс криміналістичних та судово-медичних експертиз, проведено огляд місця, допитані свідки події, а також встановлюється вичерпний перелік її очевидців.

Досудове розслідування триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 240