Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.06.2017

Прокуратура спростовує інформацію про розповсюдження нерозсекречених даних у провадженні щодо керівника Інтернет-видання «Страна.UA»

      

Прокуратура міста Києва у зв’язку з поширенням недостовірної інформації інтернет-виданням «Страна.UA» з приводу оприлюднення у ЗМІ начебто нерозсекречених відеодоказів у розслідувані кримінального провадження стосовно керівника інтернет-видання «Страна.UA», повідомляє наступне.

Згадані прокурором у судовому засіданні протоколи за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій – є матеріалами, з яких у передбаченому Інструкцією «Про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні» порядку, на підставі постанови прокурора у провадженні та відповідним погодженням керівника прокуратури - заступника прокурора міста Києва С. Репецького 23.06.2017 знято грифи таємності. А відсутність копій вказаних протоколів в матеріалах, доданих до клопотання про обрання запобіжного заходу, пов’язано із законодавчою забороною виготовлення таких копій (ч. 3 ст. 254 КПК України).

Крім того, слід зазначити, що частина матеріалів, продемонстрованих 23.06.2017 Генеральним прокурором України (зокрема, відео-файли з камер відеоспостереження ресторану) – це докази, отримані раніше за запитом прокурора в порядку, не пов’язаному з проведенням НСРД.

Також підкреслимо, що у зв’язку з тим, що 23.06.2017 у м. Житомир Генеральним прокурором України Ю. Луценко проводилась нарада за участю керівників місцевих та регіональних прокуратур, заступника прокурора міста Києва С. Репецького було визначено виконувачем обов’язків прокурора міста Києва. Відповідно до своїх повноважень С. Репецький був уповноважений на здійснення дій, у тому числі погодження рішення процесуального керівника про зняття грифу таємності з частини матеріалів, зібраних під час проведення негласних слідчих дій стосовно І. Гужви.

 

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 886