Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.06.2017

За підозрою у вимаганні затримано керівника інтернет-видання «Страна.UA» та його спільника

        

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції у м. Києві за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 189 КК України (вимагання) затримано керівника інтернет-видання «Страна.UA» та його посередника.

Проведеним досудовим розслідуванням установлено, що керівник інтернет-видання, діючи у змові з особою, яка представлялась його особистим помічником, вимагали у народного депутата України грошові кошти у розмірі 20 тис доларів США за нерозголошення в засобах масової інформації відомостей щодо його особистого життя та політичної діяльності.

За результатами проведених слідчих, негласних слідчих (розшукових) дій упродовж майже 3 місяців слідства виявлено та зафіксовано, у тому числі на матеріальних носіях інформації, протиправні дії вказаних осіб, їх домовленість між собою про розмір грошових коштів, які бажають отримати від потерпілого, про наміри та наявність компрометуючих матеріалів для шантажу останнього.

22.06.2017 безпосередньо після передачі грошових коштів у розмірі 10 тис доларів США від потерпілого через посередника керівнику інтернет-видання, вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За результатами проведеного невідкладного обшуку у приміщенні редакції зазначені кошти виявлені в портфелі керівника інтернет-видання.

На даний час готується повідомлення про підозру затриманим особам та клопотання про обрання їм запобіжних заходів.

Слідчі дії тривають.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 491