Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.06.2017

Затримані податківці дають викривальні покази проти екс-міністра О. Клименка

        

В рамках розслідування кримінального провадженням за фактом створення так званих "програмних підприємств", які брали участь в схемі ухилення від сплати податків, Головною військовою прокуратурою Генпрокуратури України продовжуються допити як колишніх, так і діючих працівників податкових органів.

Органом слідства на сьогоднішній день зібрано викривальні покази щодо діяльності так званих "програмних підприємств". Зокрема, один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності вказаних схем з боку податкових органів, починаючи від Міністерства доходів і зборів України, закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували "програмні підприємства". Також розкрито умови роботи підприємств реального сектору економіки з так званими "податковими майданчиками" та задіяних у вказаних схемах службових осіб податкових органів.

Довідково: "програмні підприємства" - це створені злочинною організацією на чолі з екс-міністром доходів і зборів О. Клименком фіктивні суб'єкти підприємницької діяльності, які використовувалися для ухилення від сплати податків. "Програмні підприємства" не підлягали перевірці.За матеріалами Головної військової прокуратури

кількість переглядів: 1931