Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.06.2017

Суд ухвалив призначити судовий розгляд кримінального провадження стосовно обвинуваченого В. Януковича (ФОТО)

      

У п’ятницю, 16 червня 2017 року, в Оболонському районному суді м. Києва завершилось підготовче судове засідання у справі про державну зраду екс-президента В. Януковича. Так, суд ухвалив призначити судовий розгляд кримінального провадження на підставі обвинувального акту стосовно обвинуваченого В. Януковича за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111 КК України, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 КК України у відкритому судовому засіданні. Наступне судове засідання призначено на 26 червня 2017 року.

Під час брифінгу прокурор Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Руслан Кравченко наголосив, що судом не було відмовлено у клопотанні сторони обвинувачення щодо проведення спеціального судового провадження, його розгляд було перенесено на наступне судове засідання.

«На наступному судовому засіданні буде вирішено, чи буде задоволено клопотання сторони обвинувачення щодо призначення та проведення спеціального судового провадження, тобто заочного судового провадження, а також буде зачитаний обвинувальний акт зі сторони обвинувачення та визначений порядок дослідження доказів», - зазначив Руслан Кравченко.

Нагадаємо, 14 березня 2017 року Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо екс-президента України В. Януковича, який підозрюється у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), пособництві в умисних діях, вчинених представниками влади та службовими особами Російської Федерації з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 КК України) та пособництві у веденні агресивної війни проти України (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 КК України).

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2217