Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.05.2017

Генінспекцією Генеральної прокуратури України затримано заступника начальника управління ГПУ за підозрою в одержанні неправомірної вигоди

      

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником Генеральної прокуратури України неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування встановлено, що заступник начальника одного із управлінь Генеральної прокуратури України вимагав у громадянина неправомірну вигоду в сумі 3 тис доларів США за вирішення питання щодо активізації розслідування у кримінальних провадженнях у яких вказаний громадянин та його дружина є потерпілими.

Слідчим Генеральної інспекції спільно із співробітниками Головного управління «К» Служби безпеки України 25.05.2017 після одержання неправомірної вигоди в розмірі 3 тис доларів США заступника начальника управління Генеральної прокуратури затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а саме одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у значному розмірі та прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Проводяться першочергові слідчі дії.

Досудове розслідування триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1002