Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.05.2017

Генеральна прокуратура отримала дозвіл на здійснення спеціального розслідування щодо В. Януковича та Ю. Колобова, рішення суду про дозвіл на здійснення спеціального розслідування щодо М. Азарова та С. Арбузова очікується найближчим часом

    

Слідчими управління Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів вчинених злочинними організаціями проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо невиконання покупцем пакета акцій ВАТ «Укртелеком» умов приватизації, незаконного виділення з Державного бюджету України 220 млн грн та приватизації 92,79 % державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю.

У провадженні доведено заниження вартості пакету акцій ПАТ «Укртелеком» на 1 623 млн грн, підтверджено незаконне виділення з державного бюджету України 220 млн грн, у зв’язку з чим повідомлено про підозру В. Януковичу, М. Азарову, Ю. Колобову, С. Арбузову та ще низці осіб.

Накладено арешт на 100% корпоративних прав ТОВ «Тримоб» та 92,79% акцій ПАТ «Укртелеком».Наразі отримано дозволи суду на здійснення спеціального розслідування стосовно В. Януковича та Ю. Колобова. Рішення суду про дозвіл на здійснення спеціального розслідування щодо М. Азарова та С. Арбузова очікується найближчим часом. Після отримання дозволів суду провадження буде скеровано до суду.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1134