Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.04.2017

Засуджено громадянина України, який вчинив терористичний акт у вигляді вибуху автомобіля біля блокпоста поблизу Маріуполя

     

15 років позбавлення волі з конфіскацією майна 24.04.2017 призначено Орджонікідзевським районним судом м. Маріуполя Донецької області громадянину, який у складі терористичної організації «ДНР» сприяв Російській Федерації у веденні агресивної війни проти України, а також вчинив терористичний акт.

В судовому засіданні доведено, що зазначений громадянин 01.11.2014, будучи учасником терористичної організації «ДНР», діючи за попередньою змовою з представниками спецслужб Російської Федерації та учасниками диверсійно-розвідувальної групи «Сват», терористичної організації «ДНР», незаконно виготовив вибуховий пристрій, розмістив його в автомобілі «ІЖ-2515» та із застосуванням якого, 02.11.2014 вчинив терористичний акт у вигляді вибуху на блокпосту сил антитерористичної операції (м. Маріуполь), що спричинило загибель двох військовослужбовців Національної гвардії України та тілесні ушкодження двом особам.

Досудове розслідування у зазначеному провадженні, а також судове провадження здійснювалися за спеціальною процедурою, тобто заочно – за відсутності обвинуваченого, який переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

Досудове слідство та підтримання обвинувачення здійснювалися Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 350