Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.04.2017

Генпрокуратура звернулася до суду про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування стосовно так званих високопосадовців АР Крим та м. Севастополя (ДОКУМЕНТИ)

     

Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України звернулося до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування стосовно В. Константинова, С. Аксенова, Н. Поклонської, С. Абісова, В. Мельниченка, С. Шахова, Р. Темиргалієва, П. Зими, О. Чалого та Ю. Дойникова.

Ухвалення судом рішення про надання такого дозволу надасть можливість завершити досудове розслідування стосовно так званих високопосадовців АР Крим та м. Севастополя, незважаючи на їх переховування на тимчасово окупованій території України, шляхом направлення обвинувальних актів до суду.

Крім того, у зв’язку з неодноразовою неявкою підозрюваних на виклики слідчого та прокурора, а також відсутністю поштового зв’язку з тимчасово окупованою територією півострова Крим повідомляємо, що 03.04.2017 складено письмові повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру В. Константинову, С. Аксенову, Н. Поклонській, С. Абісову, В. Мельниченку, С. Шахову, Р. Темиргалієву, П. Зимі, О. Чалому та Ю. Дойникову.

Нагадаємо, що слідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою С. Аксенова, В. Константинова, Н. Поклонської, Ю. Дойникова, С. Абісова, В. Мельниченка, С. Шахова, Р. Темиргалієва у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 109 (вчинення дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ч. 4 ст.28, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до тяжких наслідків), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації) КК України, П. Зими та О. Чалого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 109, ч. 4 ст.28, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 255 КК України.

Зокрема, встановлено, що зазначені особи упродовж лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, створили злочинну організацію з метою насильницького повалення конституційного ладу та зміни меж території України всупереч установленого порядку, а також брали участь у ній.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Константинову В.А.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Аксенову С.В.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Поклонській Н.В.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Абісову С.В.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Мельниченку В.І.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Шахову С.М.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Темиргалієву Р.І.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Зимі П.А.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Чалому О.М.

Повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру Дойникову Ю.В.


Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 327