Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.03.2017

Юрій Луценко: В центрі столиці відбулась кривава розправа над одним із важливих свідків у справі державної зради екс-президента Януковича (ВІДЕО)

                                       

«В центрі столиці відбулась кривава розправа над одним із важливих свідків у справі державної зради екс-президента Януковича», - про це у четвер, 23 березня 2017 року, під час брифінгу повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він зазначив, що діяв замовний професійний кілер. Екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков від поранень помер на місці.

Юрій Луценко поінформував, що з місця події вилучено близько 20 гільз, пістолет «ТТ» кілера, пістолет Стечкіна охоронця загиблого. Також він зазначив, що в охоронця було зроблено постріл з потраплянням в область серця, «проте він живий, при пам’яті і співпрацює зі слідством, у кілера два поранення в область грудини і голови, наскрізний постріл в голову унеможливлює зараз слідчу роботу з ним». (Наразі вказана особа померла)

За словами Юрія Луценка, на даний момент попередніми версіями щодо причин замовлення вбивства екс-депутата Держдуми РФ є його участь у справі Януковича в якості свідка та його діяльність щодо розслідування контрабанди за участі співробітників ФСБ Російської Федерації.

«Думаю що, обидві ці версії будуть відпрацьовані в ході слідства, яке моїм рішенням передано до прокуратури м. Києва», - зазначив Генеральний прокурор.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 661