Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.03.2017

Генпрокуратурою спільно з НАБУ та Нацполіцією проведено ряд обшуків у осіб з оточення В. Януковича та А. Клюєва (ФОТО)

     

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України спільно з Національним антикорупційним бюро, Департаментом карного розшуку Національної поліції України, а також управлінням карного розшуку Національної поліції України у Донецькій області у рамках кримінального провадження, що розслідується за фактами злочинної протидії протестним акціям, вчиненні вбивств та інших злочинів під час Майдану, проведено ряд обшуків у місті Києві та Донецькій області у осіб з оточення В. Януковича та А. Клюєва.

Завдяки злагодженим діям вищевказаних підрозділів, під час обшуків вилучено ряд предметів та документів, що в сукупності з іншими наявними доказами мають важливе значення для дослідження обставин, що встановлюються у кримінальному провадженні.

Крім того, серед вилученого – кілька тисяч набоїв, документи, у тому числі за підписом керівництва терористичної організації «ДНР», спеціальні пристрої дистанційного доступу до рахунків у іноземному банку, фінансові схеми та документи «чорнової бухгалтерії», печатка офшорної компанії, електронні носії інформації.

Тривають слідчі дії, пов’язані з аналізом та перевіркою отриманих у такий спосіб даних, з метою прийняття відповідних процесуальних рішень, встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до організації та фінансування злочинів щодо протидії протестним акціям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 284