Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.03.2017

Судом надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо ватажка незаконного збройного формування «Всевелике військо Донське» М. Козіцина

       

07.03.2017 ухвалою Печерського районного суду м. Києва задоволено клопотання Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо ватажка незаконного збройного підрозділу «Всевелике військо Донське» терористичної організації «ЛНР» громадянина Російської Федерації М. Козіцина.

Останній у квітні 2014 року на території Російської Федерації утворив незаконне збройне формування «Всевелике військо Донське» з числа громадян РФ та інших осіб, на чолі якого незаконно вторгся на територію України та до листопада 2014 року в Луганській області у складі терористичної організації «ЛНР» організовував та безпосередньо брав участь у нападах на учасників антитерористичної операції.

Крім того, М. Козіцин організовував вчинення підлеглими йому терористами розбійних нападів на волонтерів, журналістів, священнослужителів та інших цивільних осіб з числа місцевих мешканців з метою заволодіння їх майном, незаконне позбавлення волі та утримання в нелюдських умовах, побиття, знущання, мордування та інше жорстоке поводження з полоненими, у тому числі вагітними жінками.

Найближчим часом обвинувальний акт стосовно М. Козіцина буде направлено до суду, де буде ініційоване питання здійснення спеціального судового провадження.

Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 463