Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.03.2017

Колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері повідомлено про підозру та оголошено у розшук

     

Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом державної зради з боку колишніх працівників прокуратури Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері.

За результатами проведеного досудового розслідування колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері повідомлено про підозру за фактом державної зради за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України.

З метою встановлення місцезнаходження підозрюваного слідчими прокуратури Автономної Республіки Крим його оголошено у розшук.

Наразі вирішується питання про отримання дозволу на затримання колишнього прокурора з метою його доставки до суду та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим

кількість переглядів: 416