Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.02.2017

Генпрокуратурою повідомлено про підозру колишньому заступнику голови Київської міської державної адміністрації - начальнику Головного управління земельних ресурсів у вчиненні злочину

                             

Управлінням Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, повідомлено про підозру колишньому заступнику голови Київської міської державної адміністрації - начальнику Головного управління земельних ресурсів у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, а саме у тому, що він умисно з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи в порушення норм чинного законодавства, без належного опрацювання та зазначення наявних обмежень, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно погодив передання у власність обслуговуючому кооперативу житловий кооператив «Котміст» для будівництва земельні ділянки площею 65,1 га загальною вартістю понад 1,4 млрд грн, які можуть бути включенні до меж ландшафтного заказника місцевого значення «Острів Жуків».

Завдяки наполегливій позиції прокурорів Генеральної прокуратури України судом постановлено рішення про повернення незаконно відчужених земель громаді м. Києва.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2927