Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.02.2017

На Львівщині викрито помічника-консультанта народного депутата України та посередника, які отримали 10 тис доларів США хабара (ФОТО)

      

Слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України задокументовано факт вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди помічником-консультантом Народного депутата України від однієї з політичних партій.

Грошові кошти в розмірі 10 тис доларів США від приватного підприємця призначалися за не створення перешкод у здійсненні ним підприємницької діяльності шляхом не направлення інформації до правоохоронних та контролюючих органів. Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події.

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії. Вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України, їм готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2985