Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.01.2017

Пособника держави-агресора засуджено за ведення агресивної війни до 10 років позбавлення волі

       

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України забезпечено ефективне досудове розслідування та підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо громадянина України, який у складі терористичної організації «ДНР» сприяв Російській Федерації у веденні агресивної війни проти України.

Зібраними беззаперечними доказами доведено, що зазначений громадянин, вступивши до терористичної організації «ДНР», був призначений на посаду командира так званого військово-інженерного взводу одного з незаконних збройних формувань, де у період з травня 2014 року по серпень 2015 року забезпечував спорудження та укріплення блокпостів, обладнанням вогневих позицій і інших інженерних споруджень на території Донецької області, а також з використанням вогнепальної зброї здійснював акти збройного супротиву силам антитерористичної операції.

Обвинувальним вироком Красноармійського міськрайонного суду від 27.01.2017 вказану особу визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) КК України, та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 2813