Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.01.2017

Генеральна прокуратура України продовжує роботу щодо притягнення зрадників – суддів та прокурорів Автономної Республіки Крим

       

Cлідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за підозрою суддів АР Крим та м. Севастополя у вчинення злочину передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

У ході досудового розслідування отримано фактичні дані про перебування вказаних осіб на тимчасово окупованій території України, в зв’язку з чим розпочато процедуру здійснення спеціального досудового розслідування.

На цей час до слідчого судді вже подано та отримано дозволи на проведення спеціального досудового розслідування, щодо зазначених суддів у 319 кримінальних провадженнях.

За результатами досудового розслідування до Апеляційного суду м. Києва для визначення підсудності скеровано 15 обвинувальних актів, відносно 15 суддів АР Крим.

Крім того, управлінням здійснюється досудове розслідування у 299 кримінальних провадженнях за підозрою прокурорів так званої "Прокуратури Республіки Крим" у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України.

У зв’язку з тим, що вказані особи переховуються на тимчасово окупованій території України управлінням, до Печерського районного суду м. Києва для розгляду, скеровано 219 клопотань про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування, 15 з яких задоволено, а розгляд інших триває.

Управлінням вживаються заходи щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування вказаних кримінальних проваджень.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 228