Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.01.2017

Прокуратура перевіряє інформацію про участь громадянина Грузії Гії Церцвадзе в зоні АТО у складі добровольчих сил

  

Солом'янським районним судом м. Києва застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб щодо громадянина Грузії Гії Церцвадзе, який перебуває у міжнародному розшуку та був затриманий в неділю, 15 січня 2017 року, в аеропорту Жуляни.

Чоловік був оголошений у розшук Російською Федерацією за обвинуваченням в умисному вбивстві та замаху на вбивство, скоєних у 2003 році на території Сочі.

Разом з тим, у ході судового засідання адвокат затриманого в усній формі повідомила, що її підзахисний воював на сході України на боці українських добровольчих сил, а звинувачення російської сторони щодо нього сфабриковані та носять політичний характер.

Зважаючи на це, прокуратурою ініційовано перевірку щодо правдивості інформації про його участь в АТО, яка наразі триває у тісній взаємодії зі стороною захисту.

Зауважимо, що існує усталена практика невидачі іншій країні громадян, якщо це може загрожувати їхньому життю та здоров’ю. У разі підтвердження інформації про участь останнього у бойових діях на сході України у складі добровольчих сил, країні-агресору буде відмовлено у видачі цієї особи.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1088