Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.01.2017

Відкриття навчання для прокурорів, які успішно пройшли тестування на зайняття вакантних посад прокурорів місцевих прокуратур (ФОТО)

    

У понеділок, 16 січня 2017 року, в Національній академії прокуратури України відбулося відкриття навчання для прокурорів, які успішно пройшли тестування на зайняття вакантних посад прокурорів місцевих прокуратур.

Перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук та ректор Національної академії прокуратури України Іван Присяжнюк відкрили навчання вітальним словом.

Дмитро Сторожук зазначив, що Академія вперше стала єдиним всеукраїнським центром проведення конкурсів на вакантні посади в органах прокуратури. «Науковцями Академії було розроблено нові тестові завдання з основних питань національного і міжнародного законодавства, які пройшли апробацію як в стінах Генеральної прокуратури України, так і в процесі ваших тестувань, результати яких підтвердили високий рівень їх підготовки», – зауважив перший заступник Генерального прокурора України.

«В Академії на вас чекає напружений навчальний процес. Упродовж місяця ви опануєте принципи організації роботи і управління в органах прокуратури, розглянете питання процесуального керівництва, підтримання публічного обвинувачення, прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, представництва інтересів держави в суді. Темп дисциплін настільки високий, що вже з перших занять вам варто серйозно братися до справ», – наголосив Іван Присяжнюк.

Нагадаємо, що у ході реалізації реформи органів прокуратури України понад 2 тисяч кандидатів взяли участь у проходженні тестування на зайняття вакантних посад в місцевих прокуратурах. Частина кандидатів, які пройшли усі випробування, розпочнуть свою діяльність із проходження місячного навчання в Національній академії прокуратури України.

За матеріалами Національної академії прокуратури України

кількість переглядів: 2059