Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.12.2016

Військовою прокуратурою у співпраці з Управлінням захисту економіки Національної поліції України у Львівській області викрито на систематичних хабарах керівників державного підприємства

     

Упродовж жовтня-грудня 2016 року військовою прокуратурою Львівського гарнізону Західного регіону спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано понад 30 епізодів вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником директора та начальником одного із структурних підрозділів Державного підприємства «Науково дослідний інститут метрології вимірювальних і управлінських систем».

Грошові кошти на загальну суму понад 100 тис грн від громадян України призначалися за нестворення перешкод та пришвидшення видачі сертифікатів відповідності транспортних засобів для їх розмитнення, а також за надання позитивного висновку про технічний стан транспортного засобу.

26.12.2016 вказаних осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України під час отримання чергових частин хабара, які виявлено та вилучено у повному обсязі під час огляду місця події.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії та обшуки за місцем роботи і проживання фігурантів справи.

Вирішуються питання про повідомлення правопорушникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 220