Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.12.2016

Військовою прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх військовослужбовців ЗСУ, які обвинувачуються у дезертирстві та зраді

         

Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України закінчено досудове розслідування і направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх військовослужбовців Збройних Сил України, які, зрадивши Присязі, перейшли на бік країни-агресора.
Колишні молодший сержант та прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної республіки Крим, під час окупації півострову не виконали наказу про прибуття до нового місця служби і залишились на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, у зв’язку з чим були оголошені у розшук.

У подальшому вони уклали контракти про проходження військової служби в ЗС РФ.

20.11.2016 співробітники Служби безпеки України, виконуючи доручення військової прокуратури, у повній відповідності до вимог кримінального процесуального законодавства затримали зрадників на території України.

Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України затриманим вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

Тепер їх подальшу долю вирішуватиме суд.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 231